Kujdes: Para se te hyni ne chat lexojeni regulloren ketu: REGULLORJA

Get Adobe Flash player

Nese keni problem nuk ju hapet chati Atehere klikoni ketu: CHAT

www.Shprehu.org eshte chati nder me te mdhejt Shqiptar ne IRC. Dy dhomat ne chat jane #Shprehu dhe #Kuiz por ne server mund te gjeni edhe shume te tjera duke bere komanden: "/list " pa thonjeza. .

Nese ke probleme me hyrjen ne Chat, dergo nje mesazh ne facebook SHPREHU STAFF
©2017 Shprehu.Org , Powered by F|ko